film izle,online film izle, direk film izle, filmizle, online sinema, canlı sinema, film izlesene, filim izle

tek film izle online direk

Posted on: Ağustos 12, 2008


Yönetmen James Wong
Senaryo Glen Morgan, James Wong
Oyuncular Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo, Jason Statham, James Morrison
Filmin Türü Aksiyon, Macera
Orijinal Adı One, The
Yapımcı Firma 0
Yapım Yılı 2001
Yapım Ülkesi ABD
Orijinal Dili İngilizce
Filmin Süresi 87 dakika
Resmi Sitesi http://www.sony.com/theone/
Vizyon Tarihi 30.03.2002

Filmin Konusu
.
Değik yaşam dalgaları, değişik evrenlerde yaşanmaktadır. Bu “Multiverse Bureau of Investigation” (Çoklu Gezegen Araştırma Bürosu) tarafından kabul edilen ve kontrol edilerek korunmaya çalışılan bir gerçektir. Her Multiverse Ajanı bu kurallara göre çalışmaktadır, bir tanesi hariç. film izle

Gabriel Yulaw 123 değişik evrende yolculuk ederek alternatif benliklerini avlayarak ve yok ederek tüm evrenlerde tek benlik olmaya çalışmaktadır. Avladığı ve yok ettiği benliklerinin kuvvetlerine sahip olarak insan üstü yeteneklere ve kuvvetlere ulaşmayı başarabilen Yulaw, en son sadece kendisi kalana kadar bu çılgınlığını sürdürecektir. Başarılı olması halinde olacakların büyüklüğünü kimse hesaplayamamaktadır. Ancak evrenin çok hassas ve önemli olan dengelerinin bozulacağı kesindir.

Yulaw’ın en son avı olan ve başarısıyla arasında kalan tek benliği, Los Angeles Bölgesi Şerif Departmanı’nın sevilen polisi ve iyi bir koca olan Gabe’dir. Gabe’in dünyası M.V.A (Multiverse Authority) tarafından kovalanan Yulaw’ın hayatına girmesiyle sarsılır. Gabe’in bu zor durumdan kurtulması sadece kötü benliği Yulaw’ı yok etmekle olmayacaktır zira, M.V.B (Multiverse Bureau)’nin Yulaw’ın yok edilmesi halinde Gabe’in tek kalmamasını sağlaması gerekmektedir.

Bilimadamları ve matematikçiler paralel evrenler hakkında yüzyıllardır çalışmaktadırlar. Yayınlanan bir sürü teori, yazılan kitaplar, fizikçilerin ve astrologların kesin bir kanıt olmamasına rağmen, bu fikirlere inandıklarını göstermektedir. Başka şekilde bir yaşam hakkı verilmesi mümkün müdür? Aynı işte mi çalışırdık? Aynı eşi mi seçerdik? Paralel bir evrende daha mutlu mu olurduk? Öteki benliklerimiz bizimle aynı mı olurdu? Ya içimizde kötüyü barındırıyorsak?

intenetten para kazanabileceğinizi biliyormuydunuz?

internetin nimetlerinden sizde faydalanın

yeni bir meslek internet buyrun gelin

bilgisayarınız yeni iş yeriniz olsun

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Blog Stats

  • 194,619 hits
var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www."); document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E")); var pageTracker = _gat._getTracker("UA-3507249-22"); pageTracker._trackPageview();
Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: